Kāpēc izvēlēties stiklašķiedras kubulu?

Kāpēc izvēlēties stiklašķiedras kubulu?

Tirgū pieejami dažādi kubulu risinājumi - koka kubls, koks appūsts ar plastmasu, polipropilēna kubuls un stiklašķiedras kubuls. Mēs - Valmierā - ražojam stiklašķiedras kublus, jo tiem ir daudz priekšrocību:

Viegli lietot - tas ir bez plaisām un tajā nav jātur ūdens kā koka kubulā. Vienkārši pēc lietošanas izlaižam ūdeni un izskalojam.

Higēna - baseinam nav spraugu un asu šķautņu, kur krāties netīrumiem, tā kopšana ir daudz vieglāka salīdzinot ar koka vai polipropilēna kubulu.

Mazāks ūdens patēriņš - baseina dizains ir veidots, lai ūdens patēriņš būtu mazāks kā analogiem koka vai polipropilēna kubuliem, jo sols ir integrēts kopā ar sienām un grīdu. Arī sēdēšana ir ērtāka, jo sienas ir konusveidā.

Ekstras - stiklašķiedras kubulu ir iespējams aprīkot ar zemūdens LED apgaismojumu un aeromasāžu - tādā veidā iegūstot īstu burbuļvannu zem klajas debess.

Individualitāte - pasūtot kubulu varēsiet izvēlēties gan krāsu baseinam no pieejamām krāsām, gan toni koka apdarei, tādā veidā pielāgojot kubula ārieni pie sava pagalma vai viesu nama.

Kubuls.lv lepojas kā vienīgais ražotājs Baltijā, kas piedāvā stiklašķiedras baseinus ar granīta faktūru. Tie izskatās, kā īstas akmens masas vannas un ir ļoti praktiski lietošanā.

Droši sazinaties, ja ir jautājumi par kubuliem un āra burbuļvannām - labprāt palīdzēsim! 27 888 762 vai 22 008 366 // info@kubuls.lv // vairāk info mūsu mājaslapā: https://www.kubuls.lv/biezak-uzdotie-jautajumi-kubls/