Kubuls.lv

Esam pirts kublu un āra burbuļvannu speciālisti no Vidzemes sirds - Valmieras. Piedāvājam kvalitatīvus stiklašķiedras baseinus, pirts kublus un āra burbuļvannas. Mūsu mērķis ir apvienot tradīcijas ar mūsdienām - viegli lietojami kubuli un burbuļvannas, kas sniedz prieku un atpūtu. Ja esat nolēmuši, ka pienācis laiks papildināt savu pagalmu ar kublu vai āra burvuļvannu - tad esat īstajā vietā!

 

Kāpēc izvēlēties stiklašķiedras kublu?

Tirgū pieejami dažādi kublu risinājumi - koka kubls, koks appūsts ar plastmasu, polipropilēna kubls un stiklašķiedras kubls. Mēs specializējamies un piedāvājam stiklašķiedras kublus un āra burbuļvannas, jo tiem ir daudz priekšrocību:

  • Viegli lietot - tas ir bez plaisām un tajā nav jātur ūdens kā koka kubulā. Vienkārši pēc lietošanas izlaižam ūdeni un izskalojam.

  • Higēna - baseinam nav spraugu un asu šķautņu, kur krāties netīrumiem, tā kopšana ir daudz vieglāka salīdzinot ar koka vai polipropilēna kubulu.

  • Mazāks ūdens patēriņš - baseina dizains ir veidots, lai ūdens patēriņš būtu mazāks kā analogiem koka vai polipropilēna kubuliem, jo sols ir integrēts kopā ar sienām un grīdu. Arī sēdēšana ir ērtāka, jo sienas ir konusveidā.

  • Ekstras - stiklašķiedras kublu ir iespējams aprīkot ar zemūdens LED apgaismojumu un aeromasāžu - tādā veidā iegūstot īstu burbuļvannu zem klajas debess.

  • Individualitāte - pasūtot kublu varēsiet izvēlēties gan krāsu baseinam no pieejamām krāsām, gan toni koka apdarei, tādā veidā pielāgojot kubula ārieni pie sava pagalma vai viesu nama.

Kā notiek pasūtījuma veikšana un izpilde?

Veicot pasūtījumu tiek slēgts līgums par darba izpildi. Līgumā tiek atrunāts pirts kubla vai burbuļvannas veids, aprīkojums un piegādes nosacījumi, termiņi. Tiek izrakstīts priekšapmaksas rēķins pēc kura apmaksas tiek uzsākta pasūtījuma ražošana. Pie piegādes saņemsiet atlikušās summas rēķinu, kas jāapmaksā trīs darbu dienu laikā.

Cik ātri kubuls ir gatavs lietošanai?

Lai piepildītu ar nepieciešamo ūdens daudzumu, vajadzīgas vien apmēram 30 līdz 45 minūtes. Vidējais uzsilšanas laiks ir aptuveni pusotra līdz divas stundas, atkarīgs no ārējās gaisa temperatūras.

 

Ar ko kurināt Kubulu?

Jo kvalitatīvāka malka, jo ātrāks kubla uzsilšanas laiks. Iesakām izmantot sausu bērza vai alkšņu malku. Pieļaujamais malkas garums ir līdz 40cm. Neiesakām skujkokus, ozolkoku. Nelietojiet ogles.

 

Vai var pārvietot Kubulu?

Kubuls bez ūdens un krāsns sver no 150kg - 200kg. To var pacelt trīs pieauguši cilvēki - labāk četri vai vairāk, tāpēc pārvietot uz jaunu vietu kubulu nebūs problēmu. 

 

Cik ātra ir Kubula bezmaksas piegāde no pasūtīšanas brīža?

Piegādājam Kubulu līdz Jūsu norādītai adresei parasti divu nedēļu laikā visā Latvijas teritorijā bez maksas. Termiņi atkarīgi no noslodzes, tāpēc sazinaties ar mums, lai noskaidrotu precīzus piegādes laikus.

 

Kādi ir Kubula tīrīšanas nosacījumi?

Iesakām izlaist ūdeni pēc katras lietošanas reizes. Stiklašķiedras kubli ir ļoti viegli tīrāmi. Droši varat lietot augstspiediena (Karcher) pūtējus. Lietojiet neabrazīvos tīrīšanas līdzekļus. Drīkst lietot baseinu dezinfekcijas līdzekļus.

 

Kā atdzesēt ūdeni, ja tas ir par karstu?

Nolejiet nedaudz ūdeni un pielejiet aukstu, samaisiet to. Ziemā pielieciet sniegu vai ledu. Ja Jums ir burbuļvanna, tad noņemiet vāku un ieslēdziet burbuļus. Gaisa burbuļi palīdzēs samaisīt ūdeni un tas ātrāk atdzisīs.

 

Cik bieži jātīra krāsns?

Iesakām iztīrīt krāsni no pelniem pēc katras piektās lietošanas reizes vai biežāk. Kurinot iztīrītu krāsniņu, ūdens Kubulā uzsilst ātrāk. Variet lietot dūmvadu tīrīšanas piedevas.

 

Vai stiklašķiedra Kubula koka apdarei un detaļām ir nepieciešama īpaša kopšana?

Koka apdarei un detaļām nav nepieciešama īpaša kopšana. Visas koka detaļas ir apstrādātas ar impregrantu un kvalitatīvu vācu būvķīmijas lazūru. Toni Jūs izvēlaties pie kubla pasūtījuma.

 

Kāds ir garantijas laiks Kubulam?

Iegādājoties Kubulu, sniedzam tam divu gadu garantiju fiziskām personām un viena gada garantiju juridiskām personām.

 

Kā izliet ūdeni no Kubula?

 Pamata aprīkojumā ir iekļauta ērti lietojama ūdens noteka ar lodveida krānu. Atverot šo krānu ūdens sāks tecēt ārā no baseina. Iesakām pie krāna pievienot dārza šļūteni un novadīt ūdeni tam paredzētā vietā.